Vukovar Oktoberfest

Lions klub Vukovar, Udruga Nijemaca i Austrijanaca Vukovar i Grad Vukovar organiziraju i pozivaju vas u subotu, 29. rujna 2018. godine s početkom u 16:00 sati na manifestaciju pod nazivom „ Vukovar Oktoberfest“.

Ova međunarodna kulturna i humanitarna manifestacija osmišljena je kao cjelodnevni festivalski program u cilju predstavljanja njemačke tradicije i kulture, a prikazivat će narodne običaje Podunavskih Švaba. U programu navedene manifestacije sudjelovat će pjevački zbor „Drei Rosen aus Vukovar“ sa svojim repertoarom te sljedeća društva iz Hrvatske i inozemstva: • Pjevački zbor „ Liederkranz" iz u Lánycsók iz Mađarske, • Njemačko udruženje „Maria Theresipolis" iz Subotice, • Udruga Nijemaca i Austrijanaca Sirač iz Sirača • Pjevački zbor „Alte Kameraden" iz Osijeka • Pjevački zbor iz Pogany Mađarska • Pjevački zbor i plesna grupa iz Szulok , Mađarska • Pjevački zbor Reschitz iz Rumunjska • Pjevački zbor iz Grossnarad , Mađarska • Vokalno instrumentalna grupa iz Grossnarad , Mađarska i brojni gosti.

Za posjetitelje će na središnjem gradskom trgu biti postavljeni štandovi s pripremljenim delicijama njemačke tradicije te će u dogovoru s proizvođačima piva biti točeno pivo po prigodnoj cijeni, a cjelokupni prihod od manifestacije bit će doniran osobama u potrebi.

Od 18:00 sati Okusi Hrvatske - voditelj Mirko Fodor

U 20:30 sati koncert grupe - Leteći odred.

Najava događaja: https://www.facebook.com/events/235666177116379/

Vaš LC Vukovar