U subotu u Delnicama održana osnivačka skupština LC Gorski kotar

U subotu  04.02.2017. u Delnicama u prisustvu guvernera D-126 Gorana Šarića, Past int. direktora Lionsa Bojana Šobera, past guvernerice Olge Šober  i Anite Ban, predsjednice LC Rijeka održana je osnivačka  skupština LC Gorski Kotar. Uvodnu riječ je na početku dala buduća kuma kluba PDG Olga Šober, a o lajonizmu je govorio Bojan Šober, past internacionalni direktor Lionsa. Članove budućeg Lions kluba još su pozdravili i Anita Ban predsjednica LC Rijeka kluba osnivača i Guverner distrikta 126 Goran Šarić.

Za predsjednika LC Gorski kotar  izabran je Zdravko Janjušević,za  1. dopredsjednika Rozmari Tusić,za 2. dopredsjednika Josip Malnar,za 3. dopredsjednika Ivana Smiljanić,za tajnicu Ines Bolkovac, za rizničara Alen Udović.

Nakon osnivačke skupštine slijedi registracija kluba prema Zakonu o udrugama, a počinju i pripreme za Charter night novoosnovanog kluba. Dobrodošli u Lions zajednicu.