U Osijeku održana 1. sjednica Vijeća guvernera u Lions godini 2015-16

U Osijeku 04.ožujka 2016 g. održana je 1.sjednica Vijeća Guvernera u Lions godini 2015-16 kojoj su prisustvovali PDG Nikola Plavec,predsjedavajući Vijeća, PDG Šime Nevidal,PDG Radoslav Galić,PDG Branko Dragičević,DG Dražen Melčić,1.VDG Goran Šarić, 2.VDG Mladen Kajganić,RC Damir Šterijev i tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš.

Na sjednici je DG Dražen Melčić iznio analizu rada kabineta u svom mandatu kao i analizu stanja u klubovima i članstva.

Uz konstataciju da se u klubovima radi odlično uz bezbroj humanitarnih akcija, te da se svi distriktrualni projekti realiziraju bez problema, ipak se pad broja klubova i pad članstva smatra zabrinjavajućim trendom i zaključak je da se u tijeku travnja mjeseca u Zagrebu organizira posebna sjednica VG samo na tu temu kako bi se utvrdile mjere za poboljšanje ove situacije.