U Karlovcu održana 2. sjednica VG i Vijeća za strategiju D-126 Hrvatska

U Karlovcu je 01.12.2017 g. održana 2. sjednica Vijeća guvernera i 2.sjednica Vijeća za strategiju D-126 Hrvatska. Na sjednici je pod predsjedanjem PDG Nade Arbanas vođena rasprava o aktivnostima kabineta i DG između dvije sjednice , o stanju članstva u Distriktu i koracima koji se poduzimaju za povećanjem članstva. Zatim je na sjednici podnesen izvještaj o radu na reviziji postojeće strategije D-126 i donošenja nove strategije do Konvencije u Zadru. Konstatirano je da su pripremne radnje izvršene i da slijedi rad na prijedlogu izmjena postojeće strategije. Dogovor je da se 26/27 01.2017 g. u Kutini održi sjednica VG i Vijeća za strategiju samo sa tom temom kada bi se utvrdio konačni prijedlog prema klubovima.
Na kraju sjednice DG je IPDG-u Goranu Šariću uručio priznanje Internacionalnog predsjednika za rezultate u prošloj Lions godini.