Regija Sjever D-126 provela uspješno humanitarnu akciju u zajedništvu sa HNK iz Zagreba , dana 16.12. održana je BALETNA PREDSTAVA ORAŠAR za koju su karte kupovali Lionsi i njihovi prijatelji.Kazalište je bilo ispunjeno do posljednjeg mjesta, a predstava je sve oduševila.
Sredstva  prikupljena prodajom karata za baletnu predstavu Orašar, bit će dodijeljena slijepima i slabovidnima Zagreba u svrhu sanacije ravnog krova zgrade Odmarališta Udruge slijepih Zagreb u Bakarcu koju koriste štićenici, članovi Udruge za odmor i rehabilitaciju. Ova aktivnost  dio je šireg projekta poticanja zapošljavanja slijepih i slabovidnih osoba. Istu večer u foyeru HNK održana je još jedna akcija humanitarnog karaktera: podrška organizaciji kampa mladih u Zadru 2018. godine u okviru međunarodnog ICC projekta socijalizacije slijepih i slabovidnih osoba.“

Voditeljica projekta:  POTICANJE SOCIJALNOG PODUZETNIŠTVA i zapošljavanje slijepih i slabovidnih osoba: Sanja Paprenjak, 1.VDG D 126 Hrvatska, LC Grič Zagreb

Partneri na projektu: POTICANJE SOCIJALNOG PODUZETNIŠTVA SLIJEPIH I SLABOVIDNIH OSOBA : GRAD ZAGREB, HNK ZAGREB
Suradnice na projektu: Wendy Zečić, LC Grič- Zagreb, Ilijana Palčec LC Zrinjevac- Zagreb. Karmen Meić , predsjednica regije Sjever.
Hvala svima koji su u ovoj partnerskoj aktivnosti dali svoj doprinos!
We serve
1. VDG D 126 Sanja Paprenjak