PDG Dražen Melčić sa suprugom na Charteru novog LC Niš

PDG Melčić je zastupao našeg Guvernera Dr. Darka Ćuruviju i naš Distrikta na potvrdnoj svečanosti Lions kluba Niš.

U društvu 2. vice internacionalnog predsjednika Briana Sheehana i njegove supruge Lori, Internacionalnog direktora Geoffa Leedera, PID Phila Nathana i Phillipa Goodiera, PDG-a Jurija Šarmana i Slobodana Vukičavića, PDG Melčić i supruga su prenijeli pozdrave i čestitke našeg Guvernera i Distrikta i zajedno proslavili osnivanje novog Lions kluba u susjednoj Srbiji.

PDG Melčić je iskoristio priliku da se zbliži i razgovara sa budućim međunarodnim predsjednikom LCI-ja Sheehanom, ali i da dobije za naš Europa Forum u Zagrebu 2021. godine, vrlo korisne i iskoristive izvorne podatke i informacije od Phillipa Goodiera koji je bio glavni tajnik, i ID-a Geoffa Leedera, program managera vrlo dobro organiziranog Europa Foruma u Birmingahmu 2014.

Naravno, PDG Melčić, kao član organizacionog odbora regate „Jedrima protiv droge“, uspješno je promovirao taj naš najveći distriktualni projekt, dobivši potvrde sudjelovanja 3-ju posada iz Srbije, i po jedne iz Crne Gore i Albanije.