Održano prvo LIONiranje u Zagrebu

LIONiranje je zamišljeno kao predstavljanje Lions International udruge i humanitarnog rada Distrikta 126 Hrvatska i njegovih članica- klubova u sredinama u kojima živimo. LIONiranjem se promoviraju ideje, metode i usmjerenost djelovanja u izravnom kontaktu s našim sugrađanima.

Prvo LIONiranje je održano u subotu 01.09.2018 g. u sklopu programa sjednica proširenog Kabineta guvernerice Lions D -  126  - Hrvatska u lions godini 18.-19., u caffe baru LA BODEGA, Bogovićeva 5. Na kojem se okupilo oko 60 lionsa i leića koji su uz isticanje banera i zastava Lionsa se družili međusobno i sa prisutnim građanima. S obzirom na vremenske prilike i da je to bilo prvi put možemo biti zadovoljni ovom aktivnošću koja će ubuduće biti još bolja i sadržajnija.