Održana svečanost zatvaranja Lions kampa za mlade u Puli

Sinoć  u Puli je održana završna svečanost Lions kampa za mlade koji se održavao od 07.07.-17.07.2017 g. u Hostelu FS na Valsalinama.U proteklih 10 dana sudionici kampa su kroz bogat i raznovrstan program mogli doživjeti ljepote Istre i Hrvatske, usvojiti nova znanja iz raznih područja života, doživjeti humanitarni rad, ali sklopiti nova prijateljstva, družiti se i zabavljati sa mladima iz 12 zemalja Europe i Svijeta.

Na završnoj svečanosti mladi su pokazali dio onoga što su naučili u kampu kroz dva igrokaza, a na svečanosti im je tajnik kabineta D-126 uručio završne diplome.

Svim zaslužnima za uspješnost ovogodišnjeg kampa su uručene i zahvalnice, jer su se mnogi a prije svega LC Pula i Novigrad potrudili da mladima bude lijepo u kampu.

Nakon svečanosti priređena je mala zakuska sa voćem i domaćim kolačima.Hvala Vesna Plavšić.

Danas mladi odlaze u host obitelji gdje će provesti još 7 dana po cijeloj Hrvatskoj, gdje će im sigurno biti lijepo.

Sretan put i dođite nam opet.