Održana je edukacija za Certified Guiding Lion Program

Održana je edukacija za  Certified Guiding Lion Program

Jučer 07.11.2020 g. održana je edukacija za  Certified Guiding Lion Program na kojoj je bilo 27 polaznika seminara iz svih regija Lions D-126 Hrvatska  i PDG Lorena Hus iz D-129 Slovenija, a na kojoj su polaznici prošli Program seminara na kojem su obrađene teme:Vještine uspješnog Guiding Lion-a, Postani stručnjak za informacija, Sastavi tim mentora za dužnosnike kluba, Oblikuj trening za dužnosnike kluba, Procijeni potrebe kluba, Resursi Guiding Lion-a.

Seminar su vodili iskusni i certificirani predavači IPDG Darko Ćuruvija i PDG Dražen Melčić.

Seminar je održan putem aplikacije Zoom ali bez obzira da nije bilo neposrednog kontakta predavača i polaznika što bi svakako bilo poželjno kod ovakvih seminara, seminar je održan na jako visokoj razini zahvaljujući kvalitetnim predavačima i polaznicima.

Dogovor je da se svi predavači i polaznici još jednom nađu i prokomentiraju ulogu GL u radu sa klubovima.