Održana 1. sjednica LEO D-126 Hrvatske

1.9.2018. održana je prva sjednica LEO Distrikta 126 - Hrvatska u Lions godini 2018.-2019. Na sjednici LEO D-126 predsjednik distrikta Dario Džapo iznio je svoj godišnji plan, ILO Veronika Kovač plan aktivnosti i rada ILO predstavnika, a tajnica i rizničarka distrikta Sara Bermanec financijski plan za tekuću Lions godinu. Također je predsjednik svakog kluba iznio plan aktivnosti pojedinog kluba. Posebno bi se htjeli zahvaliti Lionsima koji su prisustovali našoj sjednici. Guvernerici Lions D-126 Sanji Paprenjak na pruženoj podršci od početka ove Lions godine i na povjerenju koje nam je dala, tajniku Lions D-126 Zlatku Janković-Miloš na podršci koju nam pruža već godinama i što numorno odgovara na naša pitanja, LEO koordinatoru Filipu Stipančiću na lijepim riječima koje nam je pružio, nadamo se da ćemo i ove godine uspješno surađivati. Hvala i prvom viceguverneru Darku Ćuruviji, drugoj viceguvernerici Vinki Mitrović, Franu Miki, Barbari Milčić i Vanji Saftić što su prisustovali LEO sjednici. U sklopu programa pridružili smo se Lionsima na LIONiranju u La Bodegi te svečanom koncertu laureata Lions Grand Prixa. Na održanoj 1. Lions sjednici je predsjednik LEO distrikta iznio plan aktivnosti i prisutnim Lionsima koji su tom prilikom pozvani da prisustvuju humanitarnom koncertu "Neka bude jednako" koji će se održati u prosincu u Zagrebu.  Radni dio dana smo završili edukacijama za predsjednike i tajnike klubova koje su vodili predsjednik distrikta Dario Džapo i dopredsjednica distrikta Tjaša Ličanin.

Tada smo se malo opustili uz druženje, piće, glazbu i ples