NCLC Varaždin Millenium sudjelovao na „Raftingu na Neretvi“ u BiH

Tri člana Kluba sudjelovala su sa svojim obiteljima na prvom humanitarnom „Raftingu na Neretvi“ u organizaciji BH Lions Zone (UND 5811 Bosna i Hercegovina). Rafting je održan od 22.-24.lipnja 2018. i svi sudionici složili su se da je doživljaj zaista bio jedinstven.

Osim uživanja u sportskom ozračju te druženju, sam događaj imao je nadasve humanitaran karakter na kojem su se prikupljala financijska sredstva za borbu protiv dijabetesa kod djece.

Odlična atmosfera, predivna priroda, nezaboravna avantura… i mnogo lavica i lavova sa velikim humanitarnim srcem. Zaista vrijedno za doživjeti i svakako ponoviti!

Čestitke našim sestricama i braći Lionsima iz BiH na uspješnom prvom održanom raftingu. Neka im ova lijepa priča postane tradicionalna.

Mi služimo!

New Century Lions Club Varaždin Millennium