Na Stradunu održano 2.LIONiranje D-126

U povodu 2.sjednice PKG u LG 2018./19. Na Stradunu u Dubrovniku održano je 2.LIONiranje u D-126
Lioniranje se odvijalo ispred palače Sponza gdje je LC Sveti Vlaho organizirao humanitarnu akciju na kojoj su se prodajom raznih proizvoda skupljali  prilozi za kupovinu igračaka potrebitoj djeci Dubrovnika za akciju povodom Svetog Nikole. Zatim je održan susret u Gradskoj Kavani sa gđom Jelkom Tepšić, dogradonačelnicom Dubrovnika sa užim kabinetom D-126 i Guvernericom Sanjom Paprenjak, a nakon toga organiziran je  posjet užeg Kabineta i Guvernerice Udruzi slijepih i slabovidnih DNŽ na kojem se razgovaralo o potrebama slijepih osoba čiji su Lionsi zaštitnici i gdje toj udruzi uručena donacija distrikta od 2000 kn za njihove potrebe.
Druženje je nastavljano uz kavu u Gradskoj Kavani gdje su se Lionsi družili sa građanima Dubrovnika i time postali još vidljiviji i prepoznati u gradu Dubrovniku.
Uz dva predivna druženja velikog broja Lionsa iz svih krajeva lijepe naše sa Lionsima Dubrovnika ovo je bilo još jedno uspješno LIONiranje.