Na Konvenciji promovirani 24.broj Lions Magazina i Lions godišnjak D-126

Na Konvenciji promovirani 24.broj Lions Magazina  i Lions godišnjak D-126

Neposredno prije Konvencije još mirišući na tiskarsku boju izašli su 24.broj Lions magazina i Lions godišnjak - direktorij za ovu Lions godinu koji su podijeljeni klubovima.

U Lions magazinu je dat prikaz Lions godine guvernera Dražena Melčića 2015-16 koja je bila bogata sa Lions aktivnostima na nivou distrikta i klubovima. U magazinu su dati prikazi rada svih distriktrualnih projekata i rada većine Povjerenstva u distriktu, a svoje priloge dalo je 27 lions klubova i 3 leo kluba kao i rada Leo distrikta. Nismo zaboravili ni na one članove Lionsa koji su nas u ovoj lions godini napustili. Lions magazin svojim dizajnom , preglednošću i bogatim sadržajem je naišao na dobar prijem među našim dužnosnicima i članovima.

U Lions godišnjaku su tradicionalno tiskani svi dokumenti za rad Distrikta i klubova, svi dužnosnici u kabinetu te svi podaci o Lions i Leo klubovima i njihovim članovima. Navedeni dokumenti i podaci se nalaze i na našoj internetskoj stranici www.lions.hr.