Lions klub Zrinjevac uoči božićnih blagdana darivao djecu i mlade

Članice LC „Zrinjevac“ su i ove su godine, po četvrti puta, u  predbožićno vrijeme posjetile djecu i mlade Doma za nezbrinutu djecu Kuća svetog Josipa u Hrvatskom Leskovcu te ih obradovale poklonima koje su za njih pripremile. Ove godine svako je dijete dobilo poklon-bon i priliku da kupi nešto po svojoj želji i odabiru. Na taj će način svako dijete imati mogućnost odabrati poklon po svojoj želji, s jedne strane, a s druge će strane moći uživati u samoj kupovini u božićnom ozračju trgovinskog centra. Osim bonova svako je dijete dobilo i čizmicu sa slatkišima, a platnene je čizmice maštovito oslikala i ukrasila naša vrijedna tajnica Sanja uz pomoć svojih prijateljica- umjetnica U velikoj su se vreći našli i mnogobrojni „plišanci“, pa je svako dijete odabralo svog plišanog prijatelja. Štićenike doma obradovale smo i sa DVD- ovima sa snimkama najuspješnijih kazališnih predstava postavljenih u posljednjih nekoliko godina. Večer provedena sa djecom i časnima iz Kuće sv Josipa napunila je naša srca toplinom i ljubavi do slijedećeg susreta.