LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ ODRŽAO SVOJ TRADICIONALNI HUMANITARNI KONCERT U PREPORODNOJ DVORANI

U subotu, 17.studenog, LC „Zrinjevac“ je po dvadeseti puta organizirao humanitarni koncert u Preporodnoj dvorani Narodnog doma HAZU. Ove godine su lionsi i njihovi prijatelji uživali u pravoj glazbenoj poslastici – virtuoznom muziciranju na klaviru pijanističkog dueta: Mateja Meštrovića i Kristine Bjelopavlović Cesar. Na koncertu koji je održan pod nazivom „Snagom i ljepotom glazbe i dobrote do zvanja“ prikupljena su sredstva za Hrvatsku zakladu za školovanje slijepih „Marko Brkić“, čime je omogućeno stipendiranje slijepog studenta. Nakon koncerta, na prigodnom domjenku gosti su imali priliku degustirati slane i slatke zalogaje koje su članice LC „Zrinjevac“ pripremile u svojim kuhinjama.