LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ ODRŽAO HUMANITARNI KONCERT „S LJUBAVLJU ZA DRAVET“

LC „ZRINJEVAC“ ODRŽAO HUMANITARNI KONCERT „S LJUBAVLJU ZA DRAVET“

8. studenog 2016. LC „Zrinjevac“ je održao humanitarni koncert u prepunoj Preporodnoj dvorani HAZU pod nazivom „ S ljubavlju za Dravet“. Publika je uživala u vječnim melodijama u izvedbi neponovljivih umjetnika Renate Sabljak i Ervina Baučića, koje je na kraju koncerta nagradila burnim pljeskom i ovacijama. Događaju su nazočili guverner D-126, Goran Šarić, IPDG Dražen Melčić i PDG Lahorka Vlahek Domac i Ivica Jakić, a akciju su svojim dolaskom podržale i naše sestre iz LC Grič. Nakon koncerta nastavljeno je druženje na prigodnom domjenku. Sredstva prikupljena na ovom koncertu namijenjena su Udruzi Dravet sindrom Hrvatska, udruzi roditelja djece oboljele od Dravet sindroma za nabavu pomagala koja poboljšavaju kvalitetu života oboljelih: prsluka za hlađenje koji se koriste zbog poremećaja termoregulacije, zaštitnih kaciga koje štite glavu tijekom napadaja i specijaliziranih naočala koje pomažu kod fotosenzitivnosti i smanjuju napadaje izazvane vizualnim podražajima.