LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ NASTAVLJA POMAGATI MLADE, TALENTIRANE GLAZBENIKE

Članice LC „Zrinjevac“ održale su ove subote svoju završnu skupštinu u prekrasnoj atmosferi OPG-a „Stara preša“ u slikovitom Šenkovcu, a u savršenoj organizaciji naše članice PDG Lahorke Vlahek- Domac. U ugodnom druženju održan je i posljednji sastanak u ovoj lions godini pod predsjedanjem Andree Krelja Tovarac, koja je svečano predala lanac budućoj predsjednici Draženki Buntak. I ovo su druženje članice kluba završile u humanitarnom ozračju donijevši odluku o uplati financijske potpore mladoj petnaestogodišnjoj glazbenici koja se školuje  na Glazbenom učilištu Elly Bašić, gdje uči violinu u klasi prof. Luke Magdalenića i glasovir u klasi prof. Minje Ljubomire Kolak, a koja je pozvana  na značajni festival „Ost West Musikfest“ u St. Pöltenu (Austrija) gdje će imati prigodu izravno učiti od uglednih svjetskih violinista i pedagoga te sudjelovati na međunarodnom violinističkom natjecanju „Beethoven“.