Lions klub Valpovo-Belišće u akciji „Za Leu“

Lions klub Valpovo-Belišće  u akciji „Za Leu“

Lions klub Valpovo-Belišće ponovno je pokazao veliko srce organizacijim akcije „za Leu“. U sklopu jubilarnog 10. Valpovačkog sajma obrtništva i malog poduzetništva koji je održan 23. i 24. rujna 2016. godine u Valpovu, lionsi i njihovi gosti kuhali su čobanac koji je podijeljen našim sugrađanima. Sav prikupljeni dobrovoljni prihod namijenjen je dvogodišnjoj Lei, koja je na liječenju u Zagrebačkom Institutu za tumore i trenutno prima jako rizične i teške kemoterapije.

Zahvaljujemo svim sugrađanima koji su svojim dobrovoljnim prilozima pomogli da prikupimo 5.555,00 kuna, uz želju da mala ali hrabra Lea čim prije ozdravi i vrati se kući.

Veliko hvala Lions klubu Mihael iz Donjeg Miholjca koji nam se pridružio u akciji te Lions Klubu Našice na njihovom sudjelovanju u ovoj akciji.

Posebnu zahvalu upućujemo Udruzi žena „Druške“ iz Našičkog Markovca koje su se pridružile našoj akciji i pripremom odličnih fritula.

Svi koji žele pomoći maloj Lei mogu to učiniti makar i simboličnom uplatoma na IBAN: HR5823600003117040200

Hvala svima koji će pomoći!