Lions klub "Luca" i Udruga "Aurora" nastavljaju suradnju

Lions klub "Luca" i Udruga "Aurora" nastavljaju suradnju

Članice Lions kluba Luca su se odazvale pozivu Udruge "Aurora" na zajedničko druženje i dogovor o daljnjoj suradnji.

Udruga "Aurora"  odnedavno djeluje u novim prostorijama. a Luce su im pomogle  u opremanju informatičke radionice.

Obzirom da je ove godine u programu predsjednice  kluba Nere Gojanović  kupnja ljuljačke za djecu s invaliditetom,  članice "Aurore" su dodatno motivirane i donirati će nam njihove ručne radove koje ćemo prodavati na našim akcijama Martinje i Božićnoj prodaju kolača i ukrasa.

Zahvaljujemo se donatorima A. B. Inženjering doo i  gos. Anti Bašiću i Ciam doo gos. Josi Petković,Marku Vulinović koji su donirali opremu i montažu da djeca iz udruge Aurora mogu imati svoju informatičku radionicu

We serve