LEO District održao svoju 3.sjednicu u Opatiji

U subotu, 7. ožujka 2020., zajedno sa sjednicom Lions D-126 održana je i 3. sjednica Leo D-126 u hotelu Paris, Opatija. Na sjednici su prisustvovali  Leo članovi iz Leo kluba Zrinski Čakovec, Leo kluba Tri kule Zagreb, Leo kluba Rijeka i Leo kluba Poreč.  Sjednica je započela pozdravom DG Darka Ćuruvije i 1. vice guvernerke Vinke Mitrović nakon čega je ILO Leo D-126, Veronika Kovač, predstavila svoj dosadašnji rad kao i nadolazeće aktivnosti. Leo klubovi D-126 također su prezentirali izvještaj svog rada između dvije sjednice, nakon čega je predsjednica Leo D-126 predstavila dosadašnji rad Kabineta i nadolazeće aktivnosti poput Sretne Košarice i humanitarnog koncerta.
Hvala svima koji su prisustvovali sjednici i vidimo se u Čakovcu na konvenciji Leo D-126 Hrvatska!