LC Zrinski Čakovec organizirao nekoliko akcija u studenom i prosincu

LC Zrinski Čakovec organizirao nekoliko akcija u studenom i  prosincu

LC Zrinski Čakovec obilježio je Svjetski dan dijabetesa 14. studenog 2016. mjerenjem šećera u krvi u poliklinici Medikol Čakovec uz sudjelovanje petero članova kluba.

Akcija "Proizvod više" održana je 10. prosinca 2016., uz tri trgovačka centra u Čakovcu, kojom su građani darivali prehrambene i kućanske artikle. Ukupno je sakupljeno proizvoda u vrijednosti od 8.000,00kn. Svi proizvodi su proslijeđeni u Socijalni dućan Crvenog križa Čakovec na daljnju distribuciju potrebitima.

Akcija "1200 ruku 1200 poklona" u Čakovcu je održana 20. prosinca 2017., u Centru za odgoj i obrazovanje, kojom prilikom su članovi LC kluba Zrinski prigodno darovali učenike slatkišima u ukupnoj vrijednosti od 1.700,00kn. Sudjelovalo je osmero članova kluba.