LC Zrinjevac u suradnji sa "Priroda liječi" darivao najmlađe i potrebite

LC Zrinjevac je svoju radnu  godinu zaokruzio tradicionalnim predbožićnim druženjem u ljekarni Priroda liječi.

Članice LC Zrinjevac okupile su se u prekrasnom prostoru u staroj Vlaškoj ulici u Zagrebu, na prigodnom domijenku, koji je organizirala članica Minja - Mirjana Brlečić.

Umjetnički program ispunili su mlada studentica flaute, Ana Votaupal, a posebno uljepšao prof. Joško Ševo kazivanjem "stihova s dušom". Recitalu se sa par vlastitih stihova pridružila  i presjednica LC Zrinjevac Vesna Boinović-Grubić.

Veliko humanitarno srce s ove akcije darivalo je Dom za nezbrinutu djecu u Vugrovcu i potpomoglo studijsko usavršavanje mlade studence, te posebno kao i svake godine darivalo  novčanom uplatom Caritas župe sv. Svetog Ante u Kninu.

U ovo predbožićno  vrijeme uz pomoć socijalno osjetljivih kompanija LC Zrinjevac se sjetio potrebitih i omogućio donaciju  slatkih proizvoda za djecu Centru za socijalnu skrb Pozega u iznosu od 5000 kn.

Vrijednost ovih donacija ukupno  iznosi 12.000 kuna.

Radost Božića svima.

Vaš LC Zrinjevac