LC Vukovar - Za jači i snažniji klub 3 nova člana

Na prigodnoj svečanosti u prepunoj Kongresnoj dvorani Lavoslav Ružička  vukovarskog hotela Lav, pred oko 170 sudionika humanitarne akcije „Tragom sjećanja Vukovar 2016“ održana je ceremonija svečane prisege  i prijem tri nova člana u Lions klub Vukovar.

Novi članovi našeg kluba i LCI postali su Stjepan Prutki, Dragana Shoukry i Nizar Shoukry.

Svečanu ceremoniju vodila je predsjednica LC Vukovar Kristina Glumac , a nakon čitanja teksta prisege, značke i pristupnice novim članovima uručio im je njihov mentor Željko Đekić.

„Prijemom novih , već provjerenih humanitaraca, dodatno smo homogenizirali, osvježili i osnažili klub sa tri nova člana koji su prošli proces prilagodbe, te nas veseli i obećava  njihov angažman, entuzijazan  i vrlo konstruktivne ideje koje su iskazali već na prvom sastanku kluba nakon ceremonije prijema“,  riječi su Igora Tota, jednog od dopredsjednika kluba.

Foto album možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar