LC Vukovar: "Seniorima na dar"

"Seniorima na dar" - inicijativa neformalne grupe građana Vukovara i predstavnika udruga civilnog društva:  Lions kluba Vukovar,  Europskog doma Vukovar te Udruge za podršku žrtvama i svjedocima organiziali smo 16. listopada 2020. godine prigodnu  izvedbu za naše sugrađanu smještene u domovima za starije osobe.

Tamburaški sastav Allegro tako je nastupio ispred Doma Vukovar i Doma Primum, a plesan grupa Venera svojim plesnim točkama ispred Doma Nana 2.

Akcija je  imala za cilj uljepšati jedno popodne osobama koje borave u domovima i ukazati na važnost podrške svim društvenim skupinama u zajednici, posebice u vrijeme ove  pandemije uz pridržavanje svih epidemioloških mjere.

Program se održao u dvorištima i/ili ispred domova u kojima su korisnici uživali na svojim prozorima i balkonima.

Vaš LC Vukovar

Video: