LC Vukovar: Pružimo ruke jedni drugima

U hotelu  Lav u Vukovaru dana 23. listopada 2018. godine  održano je Završno događanje projekta Europskog doma Vukovar i partnera Pružimo ruke jedni drugima, financiran sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku,

Na konferenciji je sudjelovalo 70  predstavnika udruga, lokalne zajednice, ustanova iz privatnog i javnog sektora, institucija, domova za stare te općina sa područja grada Vukovara i okolinih mjesta..

Uz prezentaciju provedenog programa bilo više predavača koji su svaki sa svoga stajališta predstavili na koji način oni daju doprinos u brizi o osobama treće životne dobi.

U okviru predavanja predstavljen je projekt Lions kluba Vukovar Halo pomoć te su podijeljeni informativni materijali.

Projekt Halo pomoć trenutno nije sufinanciran od strane lokalne uprave, ali i unatoč tome uz velike napore kluba i dalje se provodi u smanjenom obimu za najpotrebitije.

Vaš LC Vukovar