LC Vukovar: Preventivno edukativno predavanje u vukovarskoj Gradskoj vijećnici

Danas 28.10.2016. u Gradskoj vijećnici Grada Vukovara održano je predavanje za zaposlenike Grada Vukovara. Tema predavanja je bila „Kako prevenirati nepravilno držanje“ s posebnim osvrtom na dugotrajno sjedenje na radnom mjestu te prijedlozima za eventualne promjene.

Prezentaciju sa praktičnom demonstracijom održala je Vesna Šeper, dipl.physioth., članica LC Vukovar i predavač Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru  sa suradnicima i studentom III. godine studija fizioterapije Denisom Kubica.

Predavanje je organizirao Lions klub Vukovar u suradnji sa Veleučilištem Lavoslav Ružička.

Tridesetak djelatnika gradske uprave pokazalo je iznimno zanimanje za ovakvu vrstu predavanja – prevencije i edukacije, a popunjavanjem anonimne ankete pokazali su veliko zanimanje da se ovakva predavanja održe i ubuduće.

Sudionike predavanja na početku je pozdravila Kristina Glumac, predsjednica LC Vukovar te zahvalila na odličnoj suradnji udruge LC Vukovar sa vukovarskim Veleučilištem kao i sa Gradom Vukovarom.

Foto album možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar