LC Vukovar: Blagdansko darivanje prigodnim poklon paketima potrebitima

Povodom Božićnjih i Novogodišnjih blagdana članovi LC Vukovar uručili su prigodne poklon pakete za dvije obitelji u potrebi.

Paketi sa osnovnim prehrambenim i higijenskim potrepštinama uručeni su u Vukovaru Petrović Ž., samohranom ocu osmero malodobne djece i Perković A. samohranoj majci dvoje malodobne djece u Nuštru, od kojih je jedno teži srčani bolesnik.

Ovom akcijom izmamili smo iskrene osmijehe i radost na dječijim licima, te im na trenutak olakšali teške životne sudbine.

Ovom prigodom apeliramo na sve Lionse D-126 Hrvatska i ostale ljude dobre volje da zajednički pomognemo u nabavci namještaja za obitelj Petrović i pomoć u liječenju dvogodišnje Doroteje, koju očekuje operativni zahvat na srcu nakon novogodišnjih blagdana.

Foto galeriju možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar