LC Rijeka održala tri značajne humanitarne akcije

LC Rijeka je u zadnje vrijeme organizirala tri vrlo značajne humanitarne akcije.
U suradnji sa Crvenim križem na štandu na Korzu (19. siječnja) dijelili smo mimoze prolaznicima skupljajući donacije za Ligu borbe protiv raka maternice.
Zatim smo donirali kompletan namještaj za aranžerske učionice Građevinske škole za industriju i obrt Rijeka za učenike sa teškoćama u razvoju – smjer cvjećari.
Ova se akcija nastavlja donacijom za još dvije udruge u Delnicama i Rijeci
U suradnji s LC Kontesa Nera i tvrtkom Studenac d.o.o. donirali smo 20.700 boca raznih napitaka (Radenska, Inka, Pepsi, Pipi... flaširanih u 2l, 1,5 l i 0.5 l). Donacija je podijeljena u trinaest udruga  (Dom umirovljenika Kantrida, beskućnicima u udruzi Oazi i Ruži sv. Franje, Kući utočište De Paul, PK Forza za djecu s posebnim potrebama, Caritasov dom sv. Ane, Udruga za cerebralnu paralizu, Dom za mlade...)
Sve ove humanitarne aktivnosti naše članice i članovi su organizirali u korist potrebitih koji su ih sa radošću primili i zahvalili na donacijama o ćemu svjedoće slike i zahvalnica.
Tajnik LC Rijeka IPD Bojan Šober