LC Pula poziva na donatorski koncert “Put u novi život“

Projekt ''PUT U NOVI ŽIVOT'' koji LC Pula organizira kroz donatorski koncert kantautorice i umjetnice Elis Lovrić koji će se održati u Puli, 23. studenog u 19 sati u Talijanskom domu kulture – Circolu.

U koordinaciji Lions kluba Pula, Zdravstvene ustanove Zlatne ruke i Zdravstvene grupacije ACIBADEM - Sveučilišne bolnice ALTUNIZADE iz Istambula (odjela za analizu pokreta djece oboljele od cerebralne paralize) omogućit će se jedinstveni kirurški pristup oboljeloj djeci s područja Istarske županije. Prikupljenim sredstvima omogućit će se provođenje postoperativnog liječenja, te kupnja pomagala za rehabilitaciju djece.

Vašim dolaskom na ovaj donatorski koncert, kao i svojim donacijama koje možete priložiti u Donatorsku lions kutiju ''PUT U NOVI ŽIVOT '' koja se nalazi na samom ulazu u koncertnu salu, direktno učestvujete u projektu ''Budi anđeo lionizma'' i pomažete najpotrebitijima.

Vaš donatorski prilog možete uplatiti i na račun LC Pula

Model: HR00 IBAN: HR5323400091510805218 s pozivom na broj 2018-100 i opisom : donacija za akciju ''PUT U NOVI ŽIVOT ''

Zahvaljujemo Vam što podupirete naše aktivnosti objedinjene u Projektu 'BUDI ANĐEO LIONIZMA'.