LC Poreč održao tradicionalni 22.humanitarni bal i prikupio 40.000 kn za potrebite

U Hotelu VALAMAR DIAMANT održan je 22.Humanitarni bal LC Poreč pod motom   "DOBRO JE ČINITI DOBRO" koji se održao povodom  blagdana GRADA POREČA  SV. MAURA uz prisustvovanje najviših dužnosnika D-126 Hrvatska: guvernera D-126 Darka Ćuruvije,IPDG Sanje Paprenjak, PDG Daria Bognola,RC Frane Mike, lionsa iz Pule,Novigrada,Rijeke,Oprtlja,Zagreba, svečanosti je prisustvovao i zamjenik gradonačelnika Grada Poreča Elija Štifanića koji je predao ček od Grada Poreča od 5.000 kn.

U uvodnom dijelu svečanog programa obilježena je obljetnica bratimljenja LC Forli iz Italije i LC Poreča kao i primljen novi član LC Poreč Rajko Macura kao i dvoje mladih Leića u Leo klub, a nastupili su Saša Dejanović, član LC Poreča i gitarist i Kristijan Marušić,operni pjevač uz pratnju prof.Đeni Brković na klaviru.

U toku večeri prikupljena su sredstva od donacija, bogate lutrije i aukcije slika i vina u iznosu oko 40.000 kn bit će  namijenjena su ZA NAŠU ANTONIU, te programe Udruge slijepih, , Društva distrofičara, Društva invalida, Sigurne kuće, Udruge udomitelja, Domu za psihički bolesne osobe, URIOS-u Centru za inkluziju, Udruzi dijabetičara i drugim udrugama i  mnogobrojnim potrebitim pojedincima te mladim talentima za njihovo usavršavanje kroz razne seminare i takmičenja.

Predsjednica

Anamarija Muzica Saitz v. r.