LC Poreč održao 19.Humanitarni bal

LC je po 19.-ti put organizirao svoj Humanitarni bal na kojem je prisustvovalo 13 Lionsa i njihovih gostiju iz Pule,Novigrada,Rijeke i Zagreba.

U ime LC Poreč sve prisutne je pozdravila Snježana Gutbier - Vidović potpredsjednica kluba, a u ime Guvernera D-126 prisutne je pozdravio PID Bojan Šober.

U uvodnom dijelu bala održan je prigodan koncert na kojem su nastupili prvakinja Riječke opere i PDG Olga Šober , Saša Dejanović klasična gitara i Petar Njegovan violina i viola.

Na svečanosti je naš član slikar Ante Potočnjak poklonio sliku Veli Jože našem klubu, a klub je odlučio sliku dodjeliti OŠ Poreč koju je od autora sa zahvalom preuzela Nadija Kos direktorica OŠ Poreč.

Na kraju svečanosti u ime LC Zrinjevac poklon našem klubu uručila je RC Vesna Boinović-Grubić.

Na svečanoj večeri u toku bala održala se aukcija vina i slika te  lutrije.Ukupan prihod od svih donatora iznosi preko 40.000 kn.

Kada se usvoji izvještaj sav netto prihod ići će u raspodjelu udrugama i pojedincima u potrebi.

Lionsi Poreča još jednom mogu biti ponosni na svoj rad jer su uz druženje sa svojim gostima uspjeli prikupiti značajan iznos koji ide u humanitarne svrhe.