LC Polytechnic Rijeka i LC Izola organizirali zajednički susret u Izoli

Članovi LC Polytechnic su prisustvovali druženju povodom početku lions radne godine 2019-20 u Izoli, kao gosti LC Izola. Druženje se održalo na brodu, s ukrcajem na Carinskog gatu u Izoli i s početkom u 17.00 sati. Cilj druženja je bio dogovor i realizacija zajedničkih akcija. Prisustvovalo je 8 članova LC Polytechnic i u izuzetno prijateljskom, lionističkom okružju, dogovoreni su zajednički iskoraci u 2019-2020 lions godini. S obzirom na operativnost dvaju klubova, dogovoreno je i moguće bratimljenje klubova. Pogotovo, što su se kroz razgovor iskristalizirali zajednički stavovi kroz akcije pomoći potrebitima. Pored članova LC Izola, prisustvovala je aktualna guvernerica Distrikta D-129 Nadja Pahor Bizjak. Predsjednik LC Polytechnic Dario Bognolo, je u svom obraćanju pozdravio sve prisutne u ime Guvernera Darka Ćuruvije i Predsjedavajućeg Regije Zapad Mika Frano, naglasivši da je naša blizina, prednost i preduvjet za zajedničke lions akcije. Tajnik LC Polytechnic Mladen Poropat je pozvao drage članice i članove LC Izola na zajedničko druženje s akcijom pomoći potrebitima u rujnu 2019.

Predsjednik Dario Bognolo