LC Opatija primio četiri nova člana

„Dana 22 prosinca 2016.godine Lions klub Opatija i Distrikt 126 su  postali bogatiji za još četiri nova člana.

Lions klub Opatija, kroz svoj angažman u organiziranju već tradicionalne humanitarne modne revije, Bečkog bala, a sada i akcijom „Vidim svijet“- pametna klupa prilagođena za slabovidne i slijepe osobe (prva takva klupa u Hrvatskoj), pomaže na dobrobit svih svojih građana na Opatijskom području.  Ponukani ovim izuzetnim angažmanom Lions kluba Opatije, Sibila Roth, Alex Tessin, Željko Grujičić, te Davor Capan, odlučili su pristupiti Lions organizaciji, svoju energiju i entuzijazam uložiti u nesebično davanje onima kojima je to najpotrebnije Lions klub Opatija je ocijenio da ovih četvero ljudi svojim dosadašnjim radom i humanitarnim djelovanjem to i zaslužuju i donio odluku o njihovom prijemu u članstvo naše organizacije. Mentori-Kumovi Andreja Rudančić i Gordana Grgurina pomagat ce im u njihovom daljnjem usavršavanju kroz rad u Lions klubu Opatija, a srdačnu dobrodošlicu poželjeli su im i svi ostali članovi Lions kluba Opatija.

Svečanost prijema je održana uoči Božićnih blagdana, a njoj su prisustvovali IPDG Dražen Melčić,RC Boris Jugovac,Tajnik D-126 Zlatko janković-Miloš. Na svečanosti su uručeni certifikati za nove članove i mentore i novi članovi su položili prisegu.

Ovo je svakako veliki događaj za Lions klub Opatija kojim može koračati dalje u služenju svojoj zajednici. Služimo“