LC Opatija na pred božićnom domjenku primio tri nova člana

LC Opatija na predbožićnom domjenku primio tri nova člana

18. prosinaca 2017 n svečanom predbožićnom sastanku LC Opatija, kojemu su uz članove Kluba i prijatelje, nazočili i Guverner Lions Distrikta 126 Hrvatska, Mladen Kajganić, te predsjednik Regije Zapad, Milorad Stanić, predstavljen je financijski izvještaj za 2017 godinu tijekom koje je u raznim akcijama sakupljeno I podijeljeno potrebitima preko 100.000 HRK. Na istom sastanku primljena su tri nova člana, Hermina Bozančić, Neven Kovač i Boris Krbavčić! Guverner je Klubu predao I znak Centennial recognition a svoju, guvernersku  značku dodijelio je za dugogodišnji predani rad u Lionsima Direktoru za članstvo LC Opatija Radovanu Miheliću. A nakon službenog dijela sastanka slijedila je  večera i prekrasno druženje uz planiranje novih akcija, a prva  je odmah i odrađena. Sakupljen su sredstav  za Bozcine poklone djeci. Jer ....MI SLUŽIMO!