LC Marjan donirao 27.000 kn Udruzi Down 21

Lions klub „Marjan“ Split u četvrtak, 16.06.2016. u 19.30 sati u Hotelu Park održao je svečanu predaju čeka u iznosu od 27.000,00 kn Udruzi Down 21 i to za uređenje prostora i za logopedski tretman najmlađih.

Dodjeli su prisutvovali djeca Udruge te njihovi roditelji. Djeca su nas posebno razveseliti pjesmom i plesom. Nakon toga zajedno smo se družiti uz domjenak.

Ove godine LC Marjan radio je sa puno ljubavi i pažnje pod motom „Za puno ljubavi“ za djecu sa sindromom down te su sve akcije i skupljena sredstva bila namjenjena njima. Prostor Udruge Down 21 bit će uređen te će se djeca u lijepom i ugodnom ambijentu moći zajedno družiti, uživati i učiti te koristiti novi logopedski materijal.

Članice LK Marjan su izuzetno sretne što su svojim marljivim radom i zalaganjem ostvarile i ove godine svoj cilj.

Nastavljamo i dalje nakon punih 18 godina rada stvarati prilike činiti dobro.

LIONS KLUB MARJAN SPLIT

Predsjednica