LC Korzo organizirao Božićni domjenak

U veselom i opuštajućem raspoloženju članice LK Korzo okupile su se, po dvanaesti put, na božićnom domjenku na kojem su kao gosti bili guverner Districta 126 Darko Ćuruvija i predsjednik Regije Zapad Frano Mika.

Sve prisutne je pozdravila naša predsjednica Branka Mencer, naglasivši kako je sretna da smo se okupile i da možemo biti vrlo zadovoljne humanitarnim radom. Naš klub je po treći put dobio Excellence Award i to zbog brojnih humanitarnih akcija, za podršku lions klubovima iz regije i izvan nje, za sudjelovanje u aktivnostima i akcijama Districta. Darko Ćuruvija priznanje je uručio Lili Pirjak, što je ona kao prošlogodišnja predsjednica, u ime kluba, i preuzela. Klubu su uručena i dva Melvin Jonesa.

Na domjenku je Branki Crnković uručeno priznanje za 15 godina članstva u organizaciji, a za 10 godina priznanje su dobile Sanja Bilić i Melita Kukuljan.

U srdačnoj atmosferi uvaženim gostima darovali smo vino od našeg trsa, čiji smo kumovi u Vinogradu dobrote u Valpovu.