LC Grič u još jednoj tradicionalnoj akciji Pučka kuhinja

Članice LC Grič jučer su iz sredstava prikupljenih u akciji Hrelić Express u ovoj Lions godini, održale još jednu akciju Pučka kuhinja.

Kao i u prethodnim akcijama, članice su organizirale spremanje 150 obroka za korisnike Pučke kuhinje Franjevačkog samostana na zagrebačkom Kaptolu. Obroke su štičenicima i osobno posluživale, a svaki je od njih dobio i paketić kolača pripremljenih od strane članica.

Akcija je protekla u pozitivnom ozračju, kojem je pridonio uvijek raspoloženi Časni otac Miro koji je uključene članice darivao svojim CD-om s vlastitim duhovnim pjesmama.

Uključene članice su bile dobro organizirane od strane naših veteranki u ovim akcijama, Đurđe, Zdenke, Mirne i Renate, kojima se posebno zahvaljujemo!

We serve!