LC Grič organizirao predavanje PDG slovenskih Lionsa Lorene Hus "Motivacija"

„Gričanke su sinoć u punoj dvorani prostora „The Club“ u zagrebačkoj Esplanadi ugostile Lorenu Hus PDG slovenskog distrikta koja je nadahnuto i inspirativno govorila o lionizmu i onome što je osobno u lionizmu pokreće na neprestanu aktivnost u pružanju dobroga. Uoči drage nam Lorene kojoj još jednom zahvaljujemo što nam je doputovala iz Celja, prisutnima se obratila članica LC Grič, Renata Bačanek, koja je izvijestila o tijeku priprema za humanitarnu klupsku akciju „Hrelić Express“ koja će se održati u nedjelju, 1. listopada ove godine na sajmištu Hrelić.

Sredstvima prikupljenim ovom akcijom, kao i održanim predavanjem, Gričanke prikupljaju sredstva za Pučku kuhinju na Opatovini koju će u suradnji sa zagrebačkim franjevcima organizirati u veljači i travnju 2018. Zahvaljujemo od srca na sinoćnjem dolasku predstavnicima zagrebačkih LC Zagreb, LC Zrinjevac, LC Lenuci, LC Agram, LC Kontesa Nera, članovima osječkog LC Waldinger te leićima iz zagrebačkog Leo kluba Tri kule i čakovečkog Leo kluba Zrinski, na njihovoj prijateljskoj podršci i donacijama darovanim u dobru svrhu!“