LC BELI MANASTIR PROSLAVIO 10. GODIŠNJICU OSNUTKA

U ruralnom prostoru etno sela "BARANJSKI DIVANI" u hotelu Patrija održana je proslava 10. godišnjice od osnivanja LC B. Manastir. Proslavi su nazočni bili guverner distrikta 126 gospodin Mladen Kajganić,zamjenik gradonačelnika Goran Hes,  kuma LC BM PGD Nada Arbanas, predsjednik regije Istok Jozo Berečić. predsjednica Zone Vesnica Mlinarević, članovi LC iz Osijeka, Murse, Valpovo-Belišće.

Nakon prezentacije o radu u klubu kroz proteklih 10. godina predsjednik LC BM Davor Krušelj uručio je plakete i zahvalnice zaslužnima i ljudima koji su pomogli svojim donacijama u radu kluba.

Tijekom druženja i degustacije baranjskih delicija održana je prigodna prodajna aukcija baranjskih autohtonih proizvoda i arhivska vina, a iznos prikupljen će biti namjenjen  nekome tko je u potrebi.