LC Agram svečano primio dva nova člana

LC Agram je na sastanku kluba održanom 9 Veljače 2017 u hotelu Sheraton u Zagrebu svečano primio dva nova člana, Svena Darrera i Petra Jakića.  Svenov i Petrov mentor je Tihomir Dimitrov, a svečanost je vodila Ceremonijar Rajka Narančić.

Ceremoniju prijema je uveličao IPDG Dražen Melčić koji je govorio prisutnima o povijesti Lionsa u svijetu, a predsjednik kluba Goran Zečević je podsjetio na povijest LC Agrama i govorio o humanitarnim akcijama uspješno provedenim u 2016 i u prva dva mjeseca 2017.

Sastanak je nastavljen uspješnim druženjem LC klubova Regije sjever kojim su prisustvovali Predsjednica Regije sjever Vesna Boinović Grubić, prvi Guverner Districta 126 Ivica Jakić, Guverner Goran Šarić i prošlogodišnji Guverner i sadašnji IPDG Dražen Melčić.