LC Agram primio osam novih članova - čestitamo

LC Agram održao je 18.03.2016. charter u hotelu Sheraton i primio osam novih članova. U LC Agram su primljeni Lejla Kažinić Kreho ,Svjetlana Haupert, Rajka Narančić ,Filip Stipančić ,Zdenko Volner ,Dean Salajster,Vladimir Milišić ,Aleksandar Mešić.Čestitamo na prijemu.

Svečanu ceremoniju su vodili guverner Dražen Melčić, predsjednik Zlatan Kovač i prvi dopredsjednik Goran Zečević, uz nazočnost  predsjednice zone Rebeke Mesarić Žabčić, te članica kluba LC Grič i nazočnih uzvanika. Nakon nekoliko kriznih godina LC Agram je ovim činom napravio veliki korak na putu svog oporavka i zauzimanja dostojnog mjesta u Lions zajednici Hrvatske.

Nakon službene svečanosti drugi dio proslave održan je u klubu Drage Diklića uz glazbeni program njegovog orkestra „Profesionalci“, te lijepo i nadasve zabavno druženje uz večeru i pokoju čašicu za dobar štimung.

Uz nove članove te još nekoliko kandidata za članstvo, LC Agram želi aktivno učestvovati u što više kvalitetnih humanitarnih akcija, te još jednom čestita svim novim članovima na prijemu.

Predsjednik LC Agram Zlatan Kovač