I NA KRAJU GODINE ČESTITKA – BUDITE PONOSNI

Dragi lionsi i leići, obično se radujemo kraju godine,  ali vjerujem, ovoj  posebno  jer odlazi.

Bez obzira što su nas u ovoj godini  napustili mnogi  dragi ljudi,

živimo u iščekivanju boljih  novosti iz svijeta koje bi trebale spasiti čovječanstvo.

. . Ali, zastanimo na tren, jer se moramo   prisjetiti i nečega lijepog.

To smo mi lionsi,  ljudi velika srca,  dobročinitelji koji prkosimo svim nevremenima  i brodolomima današnjice.

Ova godina je obilježila vrijeme darivanja  naše dobrote i ništa nas nije i neće zaustavit.

Ponosna sam, na svakog člana naše lionističke i leo  obitelji, i na sve  nove  članove koji su nam se  pridružili.

Na sve aktivnosti koje ste odradili, pomogli socijalno ugrožene, starije i  nemoćne, invalide, dijabetičare, beskućnike, slijepe i slabovidne, djeci oboljeloj od karcinoma, domove za starije i bolnice, za sve ispjevane pjesme o Vukovaru, za svaku očišćenu šumu i more i posađeno stablo i za sve ostalo što ste učinili i vašem dobročinstvu još nema kraja.

Ali najvažnije od svega, mi to radimo jer to volimo, sa  velikim srcem i dušom, za našu domovinu koja nas prepoznaje i  vjeruje u našu snagu i budućnost.

Dragi prijatelji lionsi,i zahvaljujem vam na suradnji i podršci  koju ste mi ukazali tijekom ove godine.

Uvjerena sam u snagu našeg zajedništva, jer imamo  još puno toga za odradit, do kraja moje lions godine i ubuduće….

Zato još jednom želim vama i vašim najmilijima puno zdravlja, sreće i ljubavi za Božić i u 2021 g.

Vaša Guvernerica

Vinka Mitrović