Guverner u obilasku akcija klubova u regiji Sjever

Ovaj vikend naš Guverner Mladen Kajganić je nakon Božićne večere i bratimljenja NCLC Millennium iz Varaždina i LC Vukovar u Vukovaru krenuo put sjevera Hrvatske gdje je prvo prisustvovao sastanku Leo distrikta u Zagrebu, a zatim sudjelovao u akciji LC Agram na kojoj je 240 djece besplatno bilo na kino predstvai.nakon toga je krenuo za Varaždin.

Guverner Mladen Kajganić u pratnji supruge Vesne posjetio je 10.12.2017. Varaždin i podržao humanitarnu akciju  „Zdrava djeca za bolesnu djecu”. Ovu akciju već drugu godinu za redom za vrijeme Adventa, Lions Club NCLC „Varaždin Millennium“ organizira u suradnji s  Rotary Club Varaždin 1181, te Rotaract Club Varaždin i Interact Club Varaždin 1181. Guverner je istaknuo da ga iznimno veseli zajednički rad Lionsa i Rotarijanaca, jer nema granica ni razlika kada su u pitanju potrebiti. Sav novac koji će se prikupiti putem dobrovoljnih priloga donirat će se Udruzi za ranu intervenciju Varaždinske županije. Kušanju finog kuhanog vina pridružio se je i PDG Nikola Plavec.

O događanjima u Vukovaru i Zagrebu, se priprema posebno izvješće, ali za sada samo Bravo Guverneru.