0cm;line-height:22.5pt">GLT koordinatorica Mirjana Čusek-Slunjski uspješno završila Advanced Lions Leadership Institute (ALLI) u Salzburgu

0cm;text-align:justify;line-height:22.5pt">U Salzburgu je od 4. do 5. ožujka 2018. održan Advanced Lions Leadership Institute (ALLI)  kojem je prisustvovala naša GLT koordinatorica, Mirjana Čusek-Slunjski. Ovaj napredni seminar služi za unapređenje liderskih sposobnosti te je usredotočen na izgradnju vještina lions lidera kako bi ih se pripremilo za odgovorne funkcije na razini distrikta, regija i zona. Seminar je bio organiziran u tri grupe po tri govorna područja: njemački, talijanski i engleski. Sudionici su bili iz cijele Europe, a pretežiti sastav su bili 2. Viceguverneri i GLT koordinatori. Vjerujemo da će naša GLT koordinatorica stečeno znanje uspješno prenijeti u programima edukacija koje se pripremaju u narednom razdoblju u našem Distriktu.