EKOLOŠKA akcija ronjenja - otok HVAR

Dragi Lionsi, pozivamo Vas da se uključite u distrikutualnu ekološku akciju čišćenja podmorja - ronjenje u akvatoriju otoka Hvara kao nastavak brige o očuvanju okoliša.

Ove eko projekte ispred Lionsa D-126 inicirao je LC Lenuci, a podržan je sredstvima Hrvatskog fonda za zaštitu okoliša.

Ronjenje će kao tradicionalni partneri izvesti ronioci veterani Hrvatske ratne mornarnice i članovi ronilackog kluba Nautilus.

Želimo pozvati sve Lions i Leo klubove da tijekom vikenda od 19. do 20. rujna 2020. realiziraju Projekt zaštite okoliša

za svoju  zajednicu u sklopu inicijative Europskog Lions virtualnog smipozija

" Sadite drvo, čistite park, sakupljajte stare telefone, pokupite plastiku itd. - toliko je toga što možete učiniti" .

We serve

LC LENUCI