Druženje lionsa u Pivani u znaku humanitarne akcije za udrugu „Sve za nju“

U lijepom ambijentu pivnice PIVANA u petak 31.08.2018, a u povodu 1.sjednice Kabineta guvernerice Sanje Paprenjak okupilo se oko 70 lionsa iz većine klubova u našem Distriktu. Uz ugodno druženje večer je imala i humanitarni karakter. Prikupljala su se sredstva za udruge „ Sve za NjU“  čija je plesna skupina SupeRmrak imala nastup koji nas je sve dirnuo i oduševio."Sve za NjU" je udruga žena oboljelih i liječenih od raka koja je osnovana je 21. ožujka 2008. godine kao Udruga žena oboljelih i liječenih od raka dojke, njihovih obitelji i prijatelja, dobrovoljna, humanitarna, nevladina i neprofitna organizacija. Osnovale su je tri žene oboljele od raka dojke koje su i same bile suočene s nedostatkom informacija i nedostatkom stručne psihološke podrške.