Delegacija Distrikta sudjelovala na Lions CEEI konferenciji u Zrenjaninu.

Delegacija našeg Distrikta u sastavu RC Vesna Boinović Grubić (LC Zrinjevac), Wendy Zečić (LC Grič), Alek Konić (LC Zagreb) i IPDG Dražen Melčić (LC Kaptol) sudjelovali su na 4. konferenciji Lions Central East Europe Initiative (CEEI).

Vesna, Wendy i Alek su iskristili priliku za edukaciju i dobili su certifikat ovlaštenog Guiding Liona.

IPDG Dražen Melčić održao je prezentaciju o protekloj Lions regati, održanoj 20.-23. travnja na Murteru, na kojoj je sudjelovalo 40 posada (20 inozemnih) i više od 300 Lionsa, i pozvao prisutne da dođu na našu regatu slijedeće godine.

Internacionalna direktorica LCI Elisabeth Haderer je IPDG-u Draženu Melčiću uručila priznanje Internacionalnog Predsjednika Boba Corlewa, koji se i sam obratio sudionicima konferencije putem video linka.

RC Vesna Boinović Grubić je imala priliku pozvati sve prisutne na Bečki bal u Zagrebu koji će se održati 17. lipnja.

Naši Lionsi su sreli mnoge stare prijatelje, visoke dužnosnike LCI-a, kao što su Phil Nathan i Heiko Dalmann, ali naravno upoznali su i mnoge nove.