Članovi NCLC Varaždin Millenniuma posjetili LC Ptuj na njihovoj „Obarjadi 2018“

Već nekoliko godina članovi NCLC Varaždin Millenniuma tradicionalno posjećuju slovenski Lions klub Ptuj na njihovoj najvećoj humanitarnoj akciji „Obarjadi“ koju organiziraju svake veljače, sa svrhom prikupljanja sredstava za školovanje nadarene djece, pomoć potrebitim obiteljima kao i za nastavak projekata koje provode u Klubu.

Tako su ih članovi NCLC Varaždin Millenniuma posjetili i 3.2.2018. na njihovoj već 13.-toj „Obarjadi“, čime su nastavili podržavati njihov humanitarni rad. Usprkos snijegu koji je neumorno padao tijekom održavanja akcije, domaćini su se potrudili za odličnu zabavu i ugođaj te izvrsnu hranu i piće.

Nakon završetka akcije, ugodno podnevno druženje članova Kluba nastavljeno je u simpatičnom kafiću u zabavnom društvu slovenskih domaćina PDG Jurija Šarmana i District Guvernera Marka Gospodjinačkog, te našeg PDG Nikole Plaveca.

Atmosferu događaja pogledajte u galeriji slika.

Mi služimo!

NCLC Varaždin Millennium