Članice LC „Zrinjevac“ podržale humanitarni koncert „Neka bude jednako“

I članice  LC „Zrinjevac“ podržale su svojim dolaskom humanitarni koncert LEO Distrikta 126 „Neka bude jednako“ koji je održan ove subote u prostoru Fakulteta elektrotehnike i računarstva. Uživali smo u prekrasnoj humanitarnoj priči u organizaciji naših leića te u vrhunskom muziciranju glazbenih umjetnika članova Akademskog Zbora Ivan Goran Kovačić, Ženskog vokalnog sastava Rezonanca, Brune Boja (klavir), Luke Lovrekovića (gitara), Lovre Peretića (gitara), Ivane Šimatović (gitara), Divne Šimatović (gitara), Petre Antolić (pjevačice i kantautorice). Osim kupnje ulaznica za koncert, LC „Zrinjevac“ je i donacijom od 1.000,00 kuna sudjelovao u ostvarenju cilja ove akcije: kupnji potrebnih materijala, didaktičke opreme, komunikacijskih pomagala i igračaka za Centar za autizam Zagreb i Udrugu za Down sindrom Zagreb.

Anđeli humanost!

We serve!