Članice LC Zrinjevac nastavljaju akciju „Božić svima, osobito njima“

I ove su srijede 2. prosinca 2020. članice LC Zrinjevac Centru za pomoć i podršku beskućnicima dostavile stvari koje su prikupljene u proteklih osam dana. U skladu sa izraženim potrebama Centra, dostavljeno je 1000 zaštitnih maski, dezinfekcijska sredstva, zimski kaputi i jakne, džemperi, kape, šalovi te ruksaci i konzervirana hrana, mandarine, suho voće, energetske pločice i keksi.

Kako je tijekom proteklih tjedan dana prikupljena veća količina zimske odjeće koji Centar za pomoć i podršku beskućnicima nije mogao primiti zbog ograničenog skladišnog kapaciteta, preostala odjeća i obuća je donirana Udruzi za poboljšanje uvjeta života Vestigium, koja zajedno sa humanitarnom Udrugom Fajter provodi akciju pomoći beskućnicima.

We serve!

Ostajemo zajedno!